Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na
Kontakt
eRaty Rzetelna Firma PayU
Koszty wysyłki kurierskiej

O Sklepie

Sklep basen ogrodowy!
 
Witamy w sklepie internetowym z basenami ogrodowymi!
 
Nasza firma jest jednym z największych i najstarszych sprzedawców basenów ogrodowych i artykułów dmuchanych firmy Intex oraz Bestway na terenie Polski.
 
Zajmujemy się sprzedażą basenów ogrodowych firmy INTEX i Bestway, oraz chemii basenowej niemieckiej marki Chemoform. W swojej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie oryginalne produkty. Proponujemy Państwu szeroką ofertę basenów ogrodowych: rozporowe, stelażowe lub dmuchane oraz niezbędne akcesoria basenowe! Z naszych usług skorzystało już ponad 20 000 klientów.
 
Zapraszamy na zakupie w naszym sklepie internetowym - nie wymagana jest rejestracja konta. Przyjmujemy także zamówienia telefoniczne (0 801 000 610 lub 58 746 37 97) lub zamówienia złożone mailowo (sklep@basenogrodowy.com).
 
Wszystkie zdjęcia oraz dane techniczne produktów pochodzą z katalogu producenta. Kolorystyka produktów może się różnić nieznacznie w zależności od ustawień monitora. Wymiary podane przez producenta mają margines błędu +/- 5cm.
 
Basenogrodowy na FB
 
 
Rzetelna Firma
 
 
 Uwaga! Okres zimowy - bardzo ważna informacja!!!
 
Ze względu na niskie temperatury wszystkie artykuły gumowe (dmuchane) przed napompowaniem muszą mieć temperaturę pokojową. NIE MOŻNA WYJMOWAĆ ICH Z ORYGINALNEGO OPAKOWANIA, ROZKŁADAĆ CZY NADMUCHIWAĆ produktu bezpośrednio po otrzymaniu go od kuriera, ponieważ zimny plastik jest sztywny i  może się połamać przy rozkładaniu, a tym samym powstaną w nim dziury. Należy odczekać CO NAJMNIEJ 24 GODZINY aby produkt ogrzał się do temperatury pokojowej, dopiero wtedy można go bezpiecznie rozpakować. Reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane.