Bestway

Dmuchane SPA z masażem i podgrzewaczem wody Hawaii 180 x 180 x 71 cm Bestway 54138

Brak ocen

3 583,00 zł3583.00

Brak produktu
wysyłka już od 60,00 zł Kod produktu 54138
Chwilowy brak towaru
Główne cechy:
 • od 4 do 6 dorosłych osób
 • certyfikat jakości CE/GS
 • system masażu wodnego 8 dyszami wodnymi HydroJet Pro™
 • dodatkowy system masażu bąbelkami 120 otworów AirJet™
 • łatwy w obsłudze panel sterowania
 • system zmiękczania wody ClearSoft™
 • wbudowany podgrzewacz wody i pompa filtrująca
 • miękka, zaizolowana podłoga
 • pokrywa zabezpieczająca zapinana na klipsy
 • dozownik chemii oraz filtr papierowy w zestawie
 • bąbelkowa mata zabezpieczająca spód
 • filtr do SPA IV w zestawie

Dmuchane SPA z masażem i podgrzewaczem wody Hawaii 180 x 180 x 71 cm

SPA z masażem i podgrzewaczem wody to produkt, który pozwoli spełnić Tobie marzenia o własnym jacuzzi na tarasie łatwiej i szybciej niż myślisz. Kto by pomyślał, że wcale nie musisz stawiać na trwałe konstrukcje. Nie potrzeba Ci żadnych kompromisów. Za to zyskasz idealne miejsce do relaksu w samotności lub z przyjaciółmi. Tu właśnie zapomnisz o problemach i zadbasz o swoje ciało. Lay-Z-Spa to nowoczesny nadmuchiwany basen dzięki czemu jest mobilny i możesz go rozłożyć praktycznie w dowolnym miejscu. Przy czym jego mobilność w żaden sposób nie wpływa ujemnie na jego trwałość czy komfort użytkowania tego wyjątkowego urządzenia.

Technologia Tri-Tech to gwarancja trwałości tkaniny zewnętrznej. Trudno zresztą mówić tutaj o uszczerbku na komforcie, skoro basen posiada zintegrowany system masażu wodnego. Zyskujesz prawdziwy hydromasaż i relaks, jak w prawdziwym SPA. A to nie wszystko. Użytkownik nie musi martwić się o higienę, bo urządzenie posiada także system zmiękczania wody. Wspomaga go także niezależny system filtracji wody, zintegrowany również z basenem. Woda w jacuzzi po prostu musi być ciepła. W zestawie znajdziecie pompę, która pozwala szybko rozstawić urządzenie i przygotować je do działania. 

Dane techniczne:

Wymiary wewnętrzne (cm)130 x 130
Wymiary (cm)180 x 180
Wysokość (cm)71
Pojemność (l)795
Wydajność pompy (l/godz)1325
Zasilanie pompy (V)220-240
Filtr pompyVI (#58323)
Maksymalna temperatura (C)40
Podgrzewanie (C)1,5-2 na godz.
Pobór mocy podgrzewacza (W)2060 przy 20C
Dodatkowe cechyHydrojet Pro™ - 8 dużych dysz
AirJet™ - 120 dysz
Clearsoft™ - system zmiękczania wody
MateriałTriTech™ 3-warstwowy
Ilość osób4-6
Sugerowany wiek14+
StandardyCE, TUV
Waga (kg)71,5
Waga po napełnieniu (kg)867
ProducentBestway
Symbol producenta54138
Informujemy, że wszystkie opisy, elementy graficzne oraz zdjęcia produktów są chronione autorskim prawem majątkowym. Wszystkie prawa dot. ww materiałów posiada firma Global Income s.c., a ich użycie, skopiowanie lub rozpowszechnianie w całości lub części, w formie oryginalnej lub zmodyfikowanej bez zgody i wiedzy autora jest niezgodne z obowiązującym prawem. W przypadku naruszenia praw autorskich będziemy dochodzić swych praw na drodze sądowej.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie baseneo.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja sprzętu elektrycznego

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego