Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na
Kontakt
eRaty Rzetelna Firma PayU
Koszty wysyłki kurierskiej

549 x 305 x 107 cm Basen ogrodowy rozporowy 7w1 INTEX
BASEN+POMPA+FILTR+POKRYWA+MATA+DRABINKA+CHEMIA

Produkt archiwalny

Dostawa od: 80,00 zł

Producent: Intex
Kod produktu: 28192-7w1

Opinie o produkcie:

Brak ocen

Dodaj swoją opinię

Symulator rat

Jak kupować na raty?

549 x 305 x 107 cm Basen ogrodowy rozporowy 7w1 INTEX
BASEN+POMPA+FILTR+POKRYWA+MATA+DRABINKA+CHEMIA
  Co w zestawie?
  • basen ogrodowy Intex
  • pompa filtrująca Intex
  • filtr do pompy Intex typ A
  • pokrywa basenowa Intex
  • mata pod basen Intex
  • drabinka basenowa
  • chemia basenowa 25 x 20 kg

Rozporowy basen ogrodowy, to propozycja na letnie upały. Czas montażu to tylko 30 minut więc nim się obejrzysz, będzie gotowy zapraszać do kąpieli. Zbiornik jest wykonany z trójwarstwowego PVC, od wewnątrz imitującego kafelkową mozaikę. Jako wytrzymałe tworzywo, będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie przez wiele słonecznych sezonów. Wprost nie ma lepszego sposobu na ochłodę podczas popołudniowych, zbyt wysokich temperatur. Dzieci, pochłonięte zabawą w basenie o bezpiecznej głębokości, w zasięgu Twojego wzroku, nie będą miały czasu na nudę.

Dmuchany kołnierz basenu, oprócz podstawowej funkcji technicznej, służy użytkownikowi za wygodne oparcie. Natomiast zbiornik, dzięki swoim sporym rozmiarom, umożliwi swobodne pływanie wzdłuż jego średnicy. Swoją obszernością, zaoferuje uczestnictwo w wodnej rozrywce całkiem licznej grupie osób.

W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria: pompa filtrująca wraz z filtrem, która zapewni klarowność wody w basenie. Pokrywa zabezpieczy wodę w basenie przed nieczystościami (np. liśćmi, owadami) a mata ochroni basen od spodu. Oprócz tego przydatna będzie dwustronna drabinka, która z pewnością ułatwi wchodzenie i wychodzenie z basenu.

UWAGA!: chemię w tabletkach dozujemy tylko za pomocą dozownika lub skimmera! Wrzucenie tabletek bezpośrednio do basenu grozi odbarwieniem!

 
Dane techniczne basenu:
Wymiary 549 x 305 x 107 cm
Waga 61,5 kg
Zalecane wypełnienie wodą 80 %
Pojemność 10 920 litrów
Przewidywany czas montażu 30 minut
Instrukcja montażu na płycie DVD
Pompa filtrująca w zestawie tak
Wydajność pompy filtrującej 3785 litrów/godz
Drabinka w zestawie tak
Mata pod basen tak
Przykrycie na basen tak
Chemia basenowa tak
Specyfikacja pompy:
Wydajność 3785 litrów/godz
Zasilanie 220 - 240 V
Waga 3,90 kg
Filtr typ A - dołączony

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Wszelkie prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania opisów prezentowanych produktów należą do Global Income s.c Krzysztof Podbielski, Dariusz Celejewski i podlegają przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć naszego autorstwa zamieszczanych na stronie basenogrodowy.com bez pisemnej zgody Global Income s.c Krzysztof Podbielski, Dariusz Celejewski jest zabronione.

Dodaj Komentarz
Oceń produkt:
Przepisz kod:
weryfikator