Kliknij obok przycisk +1 i poleć nasz sklep swoim znajomym.


Zobacz nasz profil na
Kontakt
eRaty Rzetelna Firma PayU
Koszty wysyłki kurierskiej

488 x 122 cm basen stelażowy INTEX 7w1 ZESTAW

Produkt archiwalny

Dostawa od: 121,00 zł

Producent: Intex
Kod produktu: 28324-7w1

Opinie o produkcie:

Brak ocen

Dodaj swoją opinię

Symulator rat

Jak kupować na raty?

488 x 122 cm basen stelażowy INTEX 7w1 ZESTAW
Co w zestawie?
  • basen ogrodowy Intex
  • piaskowa pompa filtrująca Intex (szara)
  • 25kg piasku do pompy filtrującej
  • pokrywa basenowa Intex
  • mata pod basen Intex
  • drabinka basenowa
  • chemia basenowa 25 x 20 kg

Basen ogrodowy ze stelażem to twój sposób na ochłodę w upalne letnie popołudnia. Posiłkując się instruktarzem nagranym na płycie DVD z łatwością zmontujesz go w zaledwie 45 minut, po czym, przez kolejne kilka miesięcy pozostanie Ci już jedynie korzystanie z pięknej pogody. Metalowy stelaż oraz trójwarstwowe PVC to obudowa na tyle stabilna, że nawet przy udziale większej ilości pływających osób, pozostaje nieruchoma. Poza tym, dzięki bardzo trwałej konstrukcji będziesz mógł cieszyć się z zakupu przez wiele wakacyjno- urlopowych sezonów Gabaryty zbiornika 488 x 122cm  pomieszczą całą Twoją rodzinę wraz z przyjaciółmi oraz aż w 90% pozwolą na wypełnienie wodą, całej swojej pojemności.

Utrzymanie czystej wody to też żaden problem dzięki pompie, która podczas biernego korzystania z basenu, stale filtruje całą wodę (w trakcie zażywania kąpieli pompa musi zostać bezwzględnie odłączona z zasilania). Mata położona pod basen chroni przed zabrudzeniami, a dodatkowo jest miejscem na pozostawienie obuwia, ten sposób zapobiegnie dostaniu się trawy do wody. Oprócz tego, przykrycie na basen osłoni jego środek przed czynnikami zewnętrznymi. Element w postaci dwustronnej drabinki umożliwi swobodne wchodzenie i wychodzenie z wody.

UWAGA!: chemię w tabletkach dozujemy tylko za pomocą dozownika lub skimera! Wrzucenie tabletek bezpośrednio do basenu grozi odbarwieniem!

 
Specyfikacja basenu:
Wymiary basenu 488 x 122 cm
Waga 103,50 kg
Wypełnienie wodą 90 %
Pojemność 19156 l
Przewidywany czas montażu 45 minut
Instrukcja montażu tak, na płycie DVD
Pompa filtrująca w zestawie tak
Wydajność pompy 4542 litrów/godz
Drabinka w zestawie tak
Mata pod basen tak
Przykrycie na basen tak
Chemia basenowa tak

Wszystkie ceny w sklepie zawierają 2% rabatu. Rabat ten nie jest uwzględniany przy płatności kartą i w systemach płatności PayU oraz PayPal. Produkty oferowane w sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane.

Wszelkie prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania opisów prezentowanych produktów należą do Global Income s.c Krzysztof Podbielski, Dariusz Celejewski i podlegają przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć naszego autorstwa zamieszczanych na stronie basenogrodowy.com bez pisemnej zgody Global Income s.c Krzysztof Podbielski, Dariusz Celejewski jest zabronione.

Dodaj Komentarz
Oceń produkt:
Przepisz kod:
weryfikator