Intex

Plac zabaw dmuchany Cukierki 295 x 191 x 130 cm INTEX 57149

Brak ocen

229,00158,00 zł158.00

wysyłka już od 9,90 zł Kod produktu 57149
Główne cechy:
  • dmuchana zjeżdżalnia
  • miękkie lądowisko
  • 2 dmuchane lizaki
  • fontanna wodna
  • zjeżdżalnia piłeczek i 6 piłeczek
  • łatka naprawcza w zestawie
  • zawór spustowy

Plac zabaw dmuchany Cukierki 295 x 191 x 130 cm

Dmuchany ogrodowy plac zabaw Cukierki to zabawka, dzięki której Twoje dzieci spędzą aktywnie czas podczas lata i z pewnością nie będą narzekać na nudę. To wspaniały sposób na odciągnięcie ich od telewizora czy komputera. Czas spędzony na świeżym powietrzu służy zdrowiu, a dmuchany plac zabaw Intex pomoże dzieciom dodatkowo oswoić się z wodą, by niebawem zacząć przygodę z pływaniem. Oferuje dużo miejsce do zabawy, dwa baseny – mniejszy i większy, dmuchaną zjeżdżalnię z fontanną i dodatkową matą, która podczas zjazdu zabezpiecza maluchy przed mocnym upadkiem.

Na ściankach placu zabaw zamontowane zostały dmuchane lizaki i koła, przez które dzieci mogą przerzucać piłki. Zestaw obejmuje sześć małych piłeczek, które maluchy z łatwością uchwycą w dłonie. Podłoże placu zabaw jest miękkie, wygodne i amortyzuje podczas upadku. Dmuchany plac zabaw do ogrodu wykonany jest z trwałego materiału winylowego, który jest odporny na przetarcia i zniszczenia. Zaskoczy Cię jego łatwy i szybki montaż. Różnorodność kolorów i ciekawa konstrukcja sprawią, że bardzo szybko przypadnie maluchom do gustu. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie upalnego dnia!Ostrzeżenie: Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku domowego oraz pod nadzorem osoby dorosłej.

Dane techniczne:

Długość (cm)295
Szerokość (cm)191
Wysokość (cm)130
Wysokość poziomu wody (cm)14
Pojemność (l)206+168
Rodzajplac zabaw
Sugerowany wiek3+
Maksymalne obciążenie (kg)81
Waga (kg)7,4
ProducentIntex
Symbol producenta57149
Informujemy, że wszystkie opisy, elementy graficzne oraz zdjęcia produktów są chronione autorskim prawem majątkowym. Wszystkie prawa dot. ww materiałów posiada firma Global Income s.c., a ich użycie, skopiowanie lub rozpowszechnianie w całości lub części, w formie oryginalnej lub zmodyfikowanej bez zgody i wiedzy autora jest niezgodne z obowiązującym prawem. W przypadku naruszenia praw autorskich będziemy dochodzić swych praw na drodze sądowej.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie baseneo.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja sprzętu elektrycznego

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego