Bestway

Pokrywa do basenu stelażowego 427 cm Bestway 58248

Brak ocen

74,90 zł74.90

Wysyłka od 8,99 zł w 24 godziny Kod produktu 58248
Główne cechy:
  • otwory deszczowe zabezpieczające przed zbieraniem się wody na macie
  • wykonana z wytrzymałego materiału PE
  • pasuje do basenu stelażowego o średnicy 427 cm
  • opaski linowe

Pokrywa do basenu stelażowego 427 cm

Pokrywa do basenu od Bestway o wymiarach 427 cm x 122 cm to coś, czego na pewno potrzebujesz, jeśli słusznie zdecydowałeś się na basen tej firmy. Jakość pokrywy również Cię nie zawiedzie. Pod warunkiem, że dobierzesz odpowiedni produkt, dopasowany do posiadanego przez Ciebie konkretnego basenu. Zgodność wymiarów jest w tym wypadku kluczowa, inaczej pokrywa basenowa, w żaden sposób nie spełni swojej roli. Jednak od Bestway otrzymujemy produkt bardzo solidny, który ochroni również ramę naszego basenu. Producent wyposażył ją również w liny, które umożliwiają solidne jej umocowanie, a sama pokrywa została pokryta mikro otworkami, aby nie zbierała się na niej deszczówka, a tym samym abyśmy nie rozpoczęli na niej hodowli niechcianych bakterii i mikroorganizmów. Wszak w przypadku basenów higiena jest jedną z kluczowych kwestii do rozwiązania. Jeżeli o niej zapomnimy to zamiast przyjemności pływania możemy zmagać się z problemem chorowania.

Pokrywa jest więc niezbędnym dodatkiem zwłaszcza jeśli z basenu korzystają też dzieci. Poza tym dobrze zabezpieczony basen to gwarancja tego, że unikniemy problemów z jego pracochłonnym czyszczeniem. Będziemy mieli również pewność, że basen poza sezonem jest dobrze przechowywany, nie zniszczeje, nie podda się korozji i nie doświadczymy zbyt wcześnie zmęczenia materiału. Nie mieć pokrowca na basen to jak wyrzucać pieniądze w błoto. A więc kupując basen nie szukajmy oszczędności i pomyślmy od razu o nabyciu stosownej pokrywy. I zadbajmy od razu o nasz basen bardzo starannie.

Dane techniczne:

Średnica basenu (cm)427
Kształt basenuokrągły
Kompatybilnośćbaseny stelażowe
Wymiary (cm)430
Waga (kg)1,7
ProducentBestway
Symbol producenta58248
Informujemy, że wszystkie opisy, elementy graficzne oraz zdjęcia produktów są chronione autorskim prawem majątkowym. Wszystkie prawa dot. ww materiałów posiada firma Global Income s.c., a ich użycie, skopiowanie lub rozpowszechnianie w całości lub części, w formie oryginalnej lub zmodyfikowanej bez zgody i wiedzy autora jest niezgodne z obowiązującym prawem. W przypadku naruszenia praw autorskich będziemy dochodzić swych praw na drodze sądowej.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Przepisz kod: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego