Intex

Generator chloru i ozonu do basenów ogrodowych INTEX 26666

Brak ocen

1 329,00 zł1329.00

Brak produktu
wysyłka już od 9,90 zł Kod produktu 26666
Chwilowy brak towaru
Główne cechy:
  • wydajny generator chloru i ozonu
  • kompaktowy i nowoczesny design
  • łatwy w użyciu panel sterujący
  • 3 tryby samoczyszczenia
  • utrudniony rozwój bakterii
  • przyspieszony proces filtracji wody
  • niezbędne akcesoria do podłączenia
  • do działania wymaga pompy filtrującej
  • instrukcja w języku polskim

Generator chloru i ozonu z panelem sterowania i wyświetlaczem

Masz basen i zmagasz się z zabrudzeniami? A może zastanawiasz się nad kupnem własnego basenu, ale odstrasza Cię potrzeba ciągłego czyszczenia wody? Jeśli chcesz mieć basen zawsze gotowy do użytku, bez niechcianych zabrudzeń wody i bez użycia silnych środków chemicznych, to ten zestaw od marki INTEX będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Od teraz wystarczy worek naturalnej soli, aby woda w Twoim basenie zawsze była czysta. W najnowszej kolekcji tej firmy znajduje się wspaniały komplet urządzeń do bezpiecznego i ekologicznego oczyszczania wody, jest to generator chloru oraz ozonator INTEX.

Generator chloru do produkcji wykorzystuje naturalną, bezpieczną sól. Generuje 11 gram chloru na godzinę i 150 miligram ozonu na godzinę. W wyniku procesu jonizacji z soli wytrącany jest naturalny chlor o niewielkim stężeniu. Sól stanowi wtedy dodatkową ochronę. Woda w Twoim basenie stanie się lekko słona, co utrudni rozwój bakterii i glonów. Do uzupełnienia generatora chloru służy ozon, który ją oczyszcza i odświeża. Dzięki takiemu podwójnemu działaniu, woda w Twoim basenie będzie krystalicznie czysta i bezpieczna nawet dla małych dzieci. Do zestawu dołączone są przewody elektryczne i węże. Urządzenie pasuje do węży o średnicy 3,20 cm lub 3,80 cm.

Uwaga! Generator do pracy wymaga pompy filtrującej!

Dane techniczne:

Wymagana pompa (l/godz.)5678-15140
Maks. pojemność basenu (l)56800
Zasilanie (V)220-240
Wydajność chloru (g/godz.)11
Wydajność ozonu (mg/godz.)150
Waga (kg)11,8
ProducentIntex
Symbol producenta26666
Informujemy, że wszystkie opisy, elementy graficzne oraz zdjęcia produktów są chronione autorskim prawem majątkowym. Wszystkie prawa dot. ww materiałów posiada firma Global Income s.c., a ich użycie, skopiowanie lub rozpowszechnianie w całości lub części, w formie oryginalnej lub zmodyfikowanej bez zgody i wiedzy autora jest niezgodne z obowiązującym prawem. W przypadku naruszenia praw autorskich będziemy dochodzić swych praw na drodze sądowej.

Dodaj swoją opinię

Wybierz ocenę:

Napisz swoją recenzję (zostanie dodana po zaakceptowaniu przez administratora):

Wpisz kod widoczny na obrazku: weryfikator

Formularz kontaktowy

Przepisz kod z obrazka: weryfikator

Dodatkowe informacje.

Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe.

Możesz także złożyć zamówienie korzystając z formularza obok.
W treści zapytania podaj:

- dokładną nazwę (lub symbol) i ilość zamawianych produktów
- adres dostawy (imię, nazwisko, kod, miasto, ulica, nr lokalu)
- kontaktowy numer telefonu dla kuriera

Po przyjęciu zamówienia otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem Twojego zamówienia oraz łączną kwotą do zapłaty u kuriera (przesyłka pobraniowa).

Odstąpienie od umowy

W sklepie baseneo.pl klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, w stanie umożliwiającym dalszą sprzedaż i zostanie odesłany na koszt klienta wraz z dowodem zakupu i oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniem. Towar należy starannie zapakować, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu oraz odesłać przesyłką rejestrowaną zachowując dowód nadania, na nasz adres. Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze zwracanym towarem prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Należna kwota zostanie klientowi zwrócona przelewem na jego konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres domowy w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep zwrotu towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy skorzystać z formularza reklamacyjnego. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas transportu, powinien sporządzić w ciągu 7 dni protokół szkody. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Utylizacja sprzętu elektrycznego

Jeżeli urządzenie, opakowanie, instrukcja obsługi i tym podobne zostały opatrzone symbolem przekreślonego kołowego kontenera na odpady, oznacza to, że urządzenie podlega selektywnej zbiórce odpadów zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/19/UE. Zużytego urządzenia nie należy wyrzucać wraz z pozostałymi odpadami gospodarstwa domowego i nie należy traktować go jako odpad komunalny. Wyrzucając elektrośmieci do kontenera stwarzasz zagrożenie dla środowiska.

Zużyte urządzenie należy dostarczyć do punktu zbiórki selektywnej sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowanego przez administrację publiczną. Segregując i przekazując do przetworzenia, odzysku, recyklingu oraz utylizacji zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne chronisz środowisko przed zanieczyszczeniem i skażeniem, przyczyniasz się do zmniejszenia stopnia wykorzystania zasobów naturalnych oraz obniżenia kosztów produkcji nowych urządzeń. Właściwa utylizacja i złomowanie pomaga eliminować niekorzystny wpływ złomowanych produktów na środowisko naturalne oraz zdrowie człowieka.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości ponownego przetworzenia niniejszego produktu, należy skontaktować się z miejscowym urzędem miasta, służbami oczyszczania miasta lub sklepem, w którym zakupiono produkt.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego